Společné zdanění manželů

Daňový poradce Účetnictví - služby Zastupování - daně Účetní software Ceny služeb Kontakty
 

 > Daňové a účetní noviny
 > Osvědčení a registrace

Pojmy - minislovník:
 > Účetnictví
 > Daně

 > Napište nám
 > Vyhledávání
 > Mapa webu

 


Zpět na úvod: Daňový poradce Radek Jakubský č. 3886, daně a účetnictví HEUREKA

Napište svůj dotaz, kontaktní údaje a stiskněte tlačítko "Odeslat", rádi se s vámi spojíme.

Jméno:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz:

Další účetní služby:

- Vedení účetnictví - formulář online
- Odložení lhůty pro podání přiznání k dani z příjmů ! Formulář online.
- Společné zdanění manželů 

 Společné zdanění manželů vám ušetří na dani z příjmu. Využijte pro společné zdanění manželů odbornosti daňového poradce.

  Společné zdanění manželů


 
 

 

Rodiče mohou výrazně ušetřit na daních, pokud využijí společné zdanění manželů. Naše daňová a účetní kancelář nabízí vypracování a podání přiznání pro každého z manželů za výhodnou cenu 500,- Kč/přiznání.

Krátké vysvětlení společného zdanění manželů: Manželům, kteří vyživují alespoň jedno dítě, umožňuje § 13a ZDP, počínaje zdaňovacím obdobím 2005 využít institut výpočtu daně ze společného základu daně podle § 13a zákona o daních z příjmů, čili tzv. společné zdanění manželů. Ten za určitých okolností, zejména v případě, kdy jeden z manželů nemá zdanitelné příjmy, nebo příjmy obou manželů jsou rozdílné, může, a to i významně, snížit jejich celkovou daňovou povinnost. Manželé si mohou mezi sebe rozdělit společný základ daně (každý jednu polovinu, a to po uplatnění nezdanitelných částek, u kterých splní podmínky pro jejich uplatnění. Výpočet společného základu daně provedou na příloze č. 5 formuláře daňového přiznání vzor č. 12, který je již běžně k dispozici na finančních úřadech.

Nutnou podmínkou, aby manželé mohli uplatnit společné zdanění manželů podle § 13a odst. 1 zákona je, aby manželé vyživovali alespoň jedno dítě žijící s nimi v domácnosti.


Vyplňte níže uvedený formulář, objednejte si službu vypracování daňového přiznání pro společné zdanění manželů ještě dnes:

 Jméno osoby (!)
 Firma
 Adresa
 
 
 IC
 DIC
 E-Mail (!)
 Telefon (!)
 Napište doplňující info:


Vzory smluv + nový zákoník práce 2007

Máme pro vás:
Hotové vzory a smlouvy dle nového zákoníku práce 2007
Potřebujete ihned vzory dle nového zákoníku práce ?  Najdete je společně s dalšími 900 právními dokumenty na CD "Podnikový a domácí právník 2007". CD obsahuje téměř 350 vzorů dle zákoníku práce 2007 + dalších 900 vzorů z dalších oblastí práva, jako je občanské, obchodní, správní. K produktu získáte automaticky bonusy, kterými jsou: slovník pojmů, vzory pro exekuční řízení a vzory pro řízení před Finančním úřadem.

Chcete používat naše vzory i u vás ? Potom klikněte sem ... 

Školení, u kterého nemusíte čekat na volný termín ...
Získejte odbornost z pohodlí svého domova nebo kanceláře. Pořádáme pro vás školení, za kterými nemusíte cestovat.
Chcete vědět více ? Potom klikněte sem ...

Daňový poradce - Kontakty - Vyhledávání - Mapa webu
 Účetnictví - služby - Zastupování - daně - Účetní software - Ceny služeb - Daňové a účetní noviny - Osvědčení a registrace - Daně - Účetnictví - Napište nám - Užitečné odkazy - Validate HTML - Validate CSS