Porovnání vedení účetnictví online u SEBE a NAŠÍ SLUŽBOU

Daňový poradce Účetnictví - služby Zastupování - daně Účetní software Ceny služeb Kontakty
 

 > Daňové a účetní noviny
 > Osvědčení a registrace

Pojmy - minislovník:
 > Účetnictví
 > Daně

 > Napište nám
 > Vyhledávání
 > Mapa webu

 


Zpět na úvod: Daňový poradce Radek Jakubský č. 3886, daně a účetnictví HEUREKA

Napište svůj dotaz, kontaktní údaje a stiskněte tlačítko "Odeslat", rádi se s vámi spojíme.

Jméno:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz:

 

 Co získáte, pokud si necháte účetnictví zpracovávat u nás ?

  Porovnání vedení účetnictví online u SEBE a NAŠÍ SLUŽBOU


 
 

 

Informace navazují na stránku: Účetnictví po internetu.

Klasické řešení

Řešení daně a účetnictví on-line

fyzické umístění serveru

Pro splnění základních bezpečnostních požadavků je nutné umístit server v oddělené zabezpečené místnosti, nejlépe se stálou teplotou a zabezpečit nepřetržité napájení serveru pro případ výpadku dodávky elektrické energie z veřejné sítě

Servery a serverové pole jsou umístěny v bezpečném místě, zabezpečeném proti požáru, proti vstupu neoprávněných osob, s klimatizací a se záložními napájecími zdroji.

zabezpečení systému vůči útoku zvnějšku

Servery je nutno chránit před útoky a neoprávněnými přístupy zvenku speciálním SW a HW. Tato zabezpečení vyžaduje velké materiální investice.

Servery před neoprávněnými přístupy a útoky zvenku chráněny speciálním SW a HW. Vzhledem k druhu provozované činnosti jsou zabezpečení na vysoké úrovni.

správa ekonomického systému

Je nezbytné provádět pravidelnou aktualizaci ekonomického systému z důvodů změny právních předpisů a vývoje nových technologií.

Pravidelné aktualizace systému jsou prováděny partnerem projektu daně a účetnictví on-line za dohledu naší kanceláře. Aktualizace jsou prováděné v návaznosti na up-grade výrobce programu firmy Cígler software.

zastupitelnost

Při použití běžného způsobu využití ekonomického programu v síti je nutné vyčlenit pracovníka k údržbě systému. V případě nemoci či jiného volna daného pracovníka musí klient řešit zastupitelnost.

Služba daně a účetnictví on-line poskytuje klientovi ekonomický systém přístupný 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Stálá funkčnost je dána silným zázemím našich partnerů.

důvěrnost informací

Zneužití firemních dat je častou příčinou rozvázání pracovního poměru se zaměstnancem. Také v mnoha případech je to již nenávratný proces, který sebou nese značné ekonomické dopady.

Ochrana dat je jeden ze základních pilířů služby daně a účetnictví on-line. Data podléhají zvláštnímu režimu ochrany a jsou předávána pouze vybraným osobám za souhlasu klienta a proti podpisu.

síťová infrastruktura

Propojení počítačů do sítě je nejen náročné na software a hardware, ale i na odbornou pracovní sílu, která zabezpečí bezporuchový chod. Investice je také významnou položkou.

Pro využívání služby daně a účetnictví on-line stačí připojení počítače do sítě Internet.

vzdálený přístup k systému

Pro běžné uživatele, kteří většinu svého času investují do podnikání, je zřízení vzdáleného připojení do sítě problém, který sebou nese další výdaje a starosti. Přesto si je podnikatel vědom výhod, které mu daný systém nabízí.

Při využití naší služby daně a účetnictví on-line tento problém uživatel neřeší. Pouze se připojí k internetu a výhod naší služby využívá z domu, z chaty, z kanceláře nebo i na dovolené.

zálohování dat

Pravidelné ukládání dat a informací formou zálohování je nezbytnou podmínkou každého programu. Tento proces vyžaduje utvoření směrnice s jasnými pravidly a poté vymezení personálu, který danou službu bude zabezpečovat. Dále je nezbytný hardware (na uložení dat) a místo oddělené od sítě.

Program je každé ráno zálohován a ukládán na zvláštní médium, které je archivováno na bezpečném místě.

hot line

Jestliže chcete plnohodnotně využívat nějaký ekonomický systém, musíte znát dokonale funkce a ovládání daného programu. To vyžaduje náklady na školení případně hotline.

Součástí služby daně a účetnictví on-line je telefonické poradenství. Jsme schopni vám poskytnout rady a podněty, které vám napomohou využívat ekonomický systém na 100%.

Personální náklady na odborný ekonomický personál

Je nutné vynakládat další náklady na školení a vzdělávání odborného ekonomického personálu, vznikají náklady  „neproduktivního času“ (dovolené, nemocnost). Vznikají náklady na vybavení odborného personálu HW, SW s dalšími materiálovými náklady.

Při řešení v rámci projektu daně a účetnictví on-line odpadají personální náklady a další materiálové náklady včetně nákladů na HW a SW.

opravy a údržba

Na mnohé nastavení programu, jeho drobné opravy jsou povoláni externí pracovníci. S tím jsou spojené náklady na dopravu a strávený čas na cestě k zákazníkovi.

Většinu obsluhy programu, jeho nastavení a udržování ve funkčním stavu jsme schopni zajistit při vzdáleném přístupu od nás z kanceláře. Odpadají více náklady za dopravu apod. Zpět na stránku Účetnictví po internetu.

Pokud se rohodnete ke spolupráci s námi, zatelefonujte nám (Kontakty).


Vzory smluv + nový zákoník práce 2007

Máme pro vás:
Hotové vzory a smlouvy dle nového zákoníku práce 2007
Potřebujete ihned vzory dle nového zákoníku práce ?  Najdete je společně s dalšími 900 právními dokumenty na CD "Podnikový a domácí právník 2007". CD obsahuje téměř 350 vzorů dle zákoníku práce 2007 + dalších 900 vzorů z dalších oblastí práva, jako je občanské, obchodní, správní. K produktu získáte automaticky bonusy, kterými jsou: slovník pojmů, vzory pro exekuční řízení a vzory pro řízení před Finančním úřadem.

Chcete používat naše vzory i u vás ? Potom klikněte sem ... 

Školení, u kterého nemusíte čekat na volný termín ...
Získejte odbornost z pohodlí svého domova nebo kanceláře. Pořádáme pro vás školení, za kterými nemusíte cestovat.
Chcete vědět více ? Potom klikněte sem ...

Daňový poradce - Kontakty - Vyhledávání - Mapa webu
 Účetnictví - služby - Zastupování - daně - Účetní software - Ceny služeb - Daňové a účetní noviny - Osvědčení a registrace - Daně - Účetnictví - Napište nám - Užitečné odkazy - Validate HTML - Validate CSS