Kariéra

Budujte kariéru u Heureka, s.r.o.

Firma byla založena v roce 1999 jako účetní a daňová kancelář. Jedná se o rodinnou firmu s osobním přístupem ke svým klientům. Při poskytování kvalitních a dostatečně garantovaných služeb spolupracujeme s řadou externistů – právníků, daňových poradců, auditorů, programátorů a dalších. Daňový poradce Radek Jakubský a firma HEUREKA je členem Komory daňových poradců ČR a své zkušenosti získala především osmiletou praxí na Finančním úřadě v Hradci Králové – oddělení kontroly. Tyto zkušenosti daňový poradce aplikuje především při zastupování klientů na úřadech.

S panem Jakubským je skvělá spolupráce. Velice příjemný člověk a odborník v oboru. Pracovat pro něj je příjemné a užitečné k rozvoji mých odborných znalostí.

 

zaměstnanec Heureka, s.r.o.

Aktuálně volné pozice

Momentálně nemáme žádné volné pracovní pozice…

Firemní notebook, firemní telefon, 5 týdnů dovolené, 2 sick days, možnost osobního růstu

Společnost HEUREKA klade velký důraz především na osobní přístup ke všem svým klientům. Za cíl si firma vytyčila vždy především spokojenost zákazníků. Snažíme se o důsledné využívání nejnovějších informací a technologií při poskytování našich služeb.

Uvítáte příjemný kolektiv profesionálů. Firemní prostředí je téměř rodinné. Naši zaměstnanci mají mezi sebou velmi blízký vztah, stejně tak i k vedoucím. Veselá a příjemná atmosféra Vám pomůže k rychlému zapracování.